דלג לתוכן

חדשות הנסון

חדשות
|
28.01.19

היידלברגצמנט הגיעה לראש טבלת הדירוג לקיימות

המלכ"ר  CDP, פרויקט חשיפת פליטת הפחמן (Carbon Disclosure Project)  של חברות בעולם, פרסם את תוצאות הדירוג לחברות לשנת 2018, המשמש כמדד חשוב ביותר לדירוג הקיימות עבור שוק ההון. בדומה לתוצאות השנה שעברה, גם בשנה זאת,  היידלברגצמנט קיבלה דירוג -A בקטגוריות "שינויי אקלים" ו "מים". ובכך נטלה את ההובלה במגזר הבטון העולמי. 
"אנו גאים בכך ששמרנו על העמדה המובילה מהשנה הקודמת," אומר ד"ר ברנד שייפלה, יו"ר מועצת המנהלים של היידלברגצמנט. "זהו אישור חזק שאנחנו בדרך הנכונה עם התחייבויות הקיימות שלנו עד לשנת 2030. התוצאה המצוינת מעודדת אותנו לצמצם עוד יותר את טביעת הרגל האקולוגית שלנו בכל הקווים העסקיים וברמה עולמית.
 
המלכ"ר CDP מדרג את המחויבות והשקיפות של חברות ביחס להגנה על הסביבה והאקלים עם ציונים הנעים בין A (ציון הגבוה ביותר האפשרי) ל- D. מטרת דירוג ה- CDP היא לקדם תחרות בתחום הקיימות ולעודד חברות להגדיר יעדים שאפתניים להגנת הסביבה. כ -7,000 חברות סיפקו נתונים על פעולותיהם בנושא שינויי אקלים, ביטחון מים וייעור יערות.
 
כל התוצאות זמינות באתר CDP בכתובת www.cdp.net/en/scores.
 

אודות היידלברגצמנט 

היידלברגצמנט - אחד היצרנים המשולבים הגדולים בעולם של חומרי בניין עם עמדות שוק מובילות באגרגטים, מלט ובטון מעורב מוכן. החברה מעסיקה כ- 60,000 עובדים ביותר מ -3,000 מוקדים בכ-60 מדינות.